close

اجاره آپارتمان180متری3خواب در محمودیه

نقشه
اجاره آپارتمان180متری3خواب در محمودیه
قیمت فروش : 10,000,000 تومان

سن بنا
3 سال ساخت
تعداد خواب
2 خواب
مساحت
130 متر

امکانات
آسانسور
پارکینگ
تهویه مطلوب
درب ریموت

نوسازرهن و اجارهپاساژتجاریمغازه

 

جاره آپارتمان محله فلکه سوم تهرانپارس شهر تهران

این آگهی رهن و اجاره آپارتمان 100 متری در محله فلکه سوم تهرانپارس و در منطقه 4 شهر تهران قرار دارد. از ساخت این آپارتمان مسکونی 3 خوابه 9 سال می‌گذرد. امکانات این خانه شامل آسانسور است. قیمت ودیعه یا رهن این آپارتمان 300 میلیون تومان است که ماهانه مبلغ 4.5 میلیون تومان بابت اجاره آن باید پرداخت شود.

نمودار شاخص قیمت خانه در منطقه 4 شهر تهران نشان دهنده تغییرات قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های موجود در این منطقه است. با نگاهی به این نمودار خواهید فهمید قیمت رهن و اجاره خانهدر این منطقه تا چه اندازه منطقی است و با واقعیت بازار مطابقت دارد. همچنین می‌توان شاخص قیمت خانه در منطقه 4 را با شاخص قیمت دیگر مناطق شهر تهران مقایسه کرد.

 

 

  

املاک بزرگترین آژانس املاک استان تهران                

 

 املاک آژانس تخصصی بازاریابی محتوا است که فعالیت خود را با تمرکز بر حوزه تدوین استراتژی محتوا و همچنین تولید محتوا آغاز کرده است. فرامحتوا قصد دارد با ارائه خدمات تولید محتوای با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت از اثربخشی فرایند بازاریابی محتوا و تولید محتوا را برای کسب‌وکارهای ایرانی رقم زند. فرامحتوا با تولید محتوا برای وبسایت ها و فروش محتوای یونیک و رعایت استانداردهای تولید محتوا، با رویکرد بازاریابی درونگرا و نقشه راه محتوا به ارائه استراتژی بازاریابی محتوا، محصولات و خدمات خود را به مشتریان عرضه می نماید.

  

    

 

 

 خبرنامه

 

با عضویت در خبرنامه ایمیلی املاک ضمن دریافت بروز ترین مقالات از جدیدترین آگهی ها با خبر شوید.

 

 

 

 خبرنامه

 

با عضویت در خبرنامه ایمیلی املاک ضمن دریافت بروز ترین مقالات از جدیدترین آگهی ها  با خبر شوید.

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد